Please, enter data

Leave empty so see resizing

ГОЛОВНА  >  Афіша  >  Фотовиставка Романа Разночинцева «В країні Ворона»
Фотовиставка Романа Разночинцева «В країні Ворона»
Фотовиставка Романа Разночинцева «В країні Ворона»
,

Запрошуємо на відкриття персональної фотовиставки Романа Разночинцева «В країні Ворона», яке відбудеться в галереї Купчинського 13 лютого 2013 р. о 17 год. за адресою: м. Рівне, вул.Г.Мазепи, 4, арт-кав’ярня «Сальвадор Далі»
«Країна Ворона»

Роман Разночинцев – учасник фотоклубу «White Rabbit», що діє при галереї Купчинського в рівненській арт-кав’ярні «Сальвадор Далі».
Роман професійно займається фотозйомкою, він майстер психологічного портрету. В творчому доробку самобутнього фотохудожника Разночинцева – весільні фотосесії, зйомки «love story», сімейні і дитячі художні фото. Його фірмовий стиль – костюмовані портрети, що за композицією, колоритом, емоціональним настроєм персонажів нагадують малярство минулих епох – готику, ренесанс, бароко. Є серед світлин Романа стилізації під романтичний живопис часів підкорення Дикого Заходу, світлини-ілюстрації до оповідань Артура Конан Дойла та історичних хронік династії Тюдорів.
Трошки містики, трошки трешу, трошки гламуру – і обов’язково цікаве, неординарне обличчя, – ось рецепт, за яким створює свої композиції Роман Разночинцев. 
Нинішня виставка – це подорож у вигадану фотохудожником Країну Ворона – фантастичну місцину, де живуть зачаровані прекрасні незнайомки, Крук, Що Розмовляє, лицар-чаклун, ангели у подобі тварин і феї у витертих джинсах.
Тож в добру путь, шановні любителі фотомистецтва! Країна Ворона гостинно відкриває для вас свої кордони 13 лютого 2013 року о 17:00 за Київським часом.

Контакти:
(0362)23-79-51
(067)944 52 72 
vkontakte: Роман Разночинцев

переглядів: 22848

КоментаріДодати коментар

Ім'я:
Текст повідомлення:
Контрольне число:
CAPTCHA Image
інша картинка
Введіть набір цифр на малюнку