Please, enter data

Leave empty so see resizing

ГОЛОВНА  >  Афіша  >  ART JAZZ COOPERATION 2012
ART JAZZ COOPERATION 2012
з 31 серпня Рівне-Луцьк,

Спеціальним гостем масштабної мистецької події Рівного та Луцька – міжнародного фестивалю «ART JAZZ COOPERATION 2012» стане культова співачка НІНО КАТАМАДЗЕ! Такий подарунок організатори фестивалю зробили шанувальникам джазу до п’ятиріччя фестивалю.

«ART JAZZ COOPERATION» ― це один із найвідоміших джазових фестивалів в Україні. Він розпочав свою історію у 2007 році та вже став музичною візитівкою Волині.
П’ятий міжнародний джазовий фестиваль «ART JAZZ COOPERATION 2012» об’єднує не лише різні жанри мистецтва в темі джазової музики, але й міста: Луцьк та Рівне стали центром культурного життя і водночас розпочинають «новий сезон» фестивального руху України.

Головні концерти фестивалю відбудуться з 31 серпня по 2 вересня у рівненському музично-драматичному театрі та Луцькому замку. Цього року їх учасниками стануть визнані й майстерні музиканти з країн України, Грузії, Польщі, Чехії, Норвегії, Швеції та США.

Безумовно, найочікуванішими гостями стануть вже легендарна грузинська співачка НІНО КАТАМАДЗЕ та гурт «INSIGHT». Музика цього дуету - це складна, розумна, нетутешня музика. Це розгорнуте філософське оповідання про життя. Пісні групи змушують розмірковувати про вічність життя людини, співпереживати, думати, співпереживати й сподіватися. Це розумна музика для поціновувачів серйозного мистецтва. На фестивалі музиканти презентують новий альбом «Green», але разом з тим виконають і відомі, улюблені публікою композиції.

КоментаріДодати коментар

Ім'я:
Текст повідомлення:
Контрольне число:
CAPTCHA Image
інша картинка
Введіть набір цифр на малюнку