Please, enter data

Leave empty so see resizing

ГОЛОВНА  >  Новини  >  За аматорський фільм про Рівне подарують IPad 2
пт, 6 липня 11:05
За аматорський фільм про Рівне подарують IPad 2
Підготуватися заздалегідь до святкування Дня міста пропонують усім любителям кіномистецтва. Для цього треба небагато - взяти у руки фотоапарат чи мобільний телефон і зняти на нього фільм «Моє Рівне».

В обласному центрі стартував перший загальноміський конкурс аматорських відеоробіт (відеофільмів, відеороликів), знятих на мобільний телефон, фотоапарат, «Моє Рівне».

Конкурсні роботи приймаються до 15 серпня, за тим оргкомітет визначає переможців. Ці відеороботи демонструватимуть на День міста у парку культури та відпочинку імені Тараса Шевченка.

За словами заступника міського голови Рівного Галини Кульчинської, це лише одна з новацій, які чекають краян на свято:

- Цей конкурс потребує певної підготовки, тому оголошуємо його початок завчасно. «Моє Рівне» - проект оригінальний та простий. Головна у ньому не так технічна частина, як ідея. Адже доволі складно за три хвилини показати Рівне саме таким, яким бачить його саме ця людина. Ми поважаємо авторське право. Тому додавайте до відеоролика музику, тільки яку ви самі виконуєте або маєте права на її використання. Якщо домовитися з якимись рівненськими музичними гуртами – будь ласка, будемо тільки раді.

Серед оргкомітету та журі конкурсу не лише чиновники, що займаються культурою за посадою, а й справжні майстри кіномистецтва: завідувач кафедри театральної режисури Володимир Богатирьов та режисер і фотохудожник Василь Черенков.

- Авторам робіт важливо знайти у місті те, що цікаво й іншим мешканцям, те, що зацікавить жителі інших міст, побачивши ролики в Інтернеті. Головна особливість творчої людини - в тому, що вона бачить красу і позитив у звичайних речах, - радить Володимир Богатирьов.

Щоб стати учасником конкурсу, достатньо зняти на мобільний телефон чи фотоапарат фільм тривалістю від 1 хвилини до трьох. У ньому треба показати Рівне по-особливому, саме так, як його бачите саме ви. Роботи слід надсилати на адресу оргкомітету: м.Рівне, Гагаріна, 6, КЗ «Рівненський міський палац культури» (на цифрових носіях CD та DVD диски) або на електронну адресу konkurs-misto@ukr.net. Фільми приймаються у форматі (mpeg4 або avi) з мінімальним розширенням 640 на 480. До роботи необхідно додати анкету учасника. Один учасник може підготувати до трьох робіт.

Головним подарунком для переможця стане IPad 2 від мережі магазинів комп’ютерної техніки «ЕНТЕР».

Коментарі

03.08.2012 20:11
Юля Юрман
Сказали что конкурс аматорский,а сами слова не здержывают...
Видео снимают професионалы, на професиональные видеокамеры,и не додержываютса правил,всем все-равно.Музику вообше с кинофильмов берут.Как всегда везде все куплено,Корупция!
Зачем вообше составлять правила если их не додерживатся....И людей обнадёживать только!!!
Конкурс професионалов!
Уже наверняка решили кто получит приз!!!
03.08.2012 21:32
Профи
100% все решили уже давно. Надо кого-то пропихнуть вот и конкурс придумали


Додати коментар

Ім'я:
Текст повідомлення:
Контрольне число:
CAPTCHA Image
інша картинка
Введіть набір цифр на малюнку