Please, enter data

Leave empty so see resizing

ГОЛОВНА  >  Заклади  >  Сальвадор Далі, арт кав`ярня

Сальвадор Далі, арт кав`ярня

Сальвадор Далі, арт кав`ярня

Адреса: м. Рівне, вул. Гетьмана Полуботка, 4

Телефон: (097 ) 960-06-91 - організація вечірок, замовлення столиків

Сайт:

Арт-кав’ярня "Сальвадор Далі" — перший у Рівному заклад, де можна не лише випити філіжанку улюбленого напою, а й отримати насолоду від творів фотомистецтва. Неповторний музичний настрій у кав’ярні створюють талановиті музиканти різних поколінь. Тут можна почути композиції від молодих прогресивних DJ-їв, сучасний рок та старий добрий джаз.


Вишукана атмосфера справжньої європейської кав’ярні, оригінальні інтер’єри якої створені за мотивами геніального художника-сюрреаліста, смачні десерти та тістечка власного приготування з екологічно чистих продуктів — це саме те, що потрібно для бізнес-ланчу, романтичної вечері, корпоративної вечірки, сімейного свята.

Тематичні вечірки і вечори знайомств, що відбуваються по уїк-ендах, дають можливість гарно розслабитися і приємно відпочити, адже на них зазвичай панує дух доброзичливості, гумору, веселощів.

Для тих, хто не розлучається із ноутбуком, у арт-кав’ярні створено вільну Wi-Fi зону.

У арт-кав’ярні "Сальвадор Далі" діє . Галереєю започатковано проекти "Провідні фотохудожники світу", "Провідні фотохудожники України", "Кращі фотоклуби України", в рамках яких відбулося понад 60 фотовиставок.

В її Великому та Малому залах щомісяця відбувається презентація нових колекцій відомих українських та зарубіжних фотохудожників, кращих творів молодих митців живопису та графіки. При галереї діє і перша в Рівному приватна фотошкола О.Купчинського.

Сторіка Вконтакті:

Найближчі події

  • по 20 серпня

Адреса: м. Рівне, вул. Гетьмана Полуботка, 4

Карта закладів

переглядів: 1816

Коментарі

08.12.2012 00:17
гість
був там сьогодні,обстановка доволі непогана.Заммвив чашку кави і на десерт тірамісу в якому була волосина...
08.12.2012 14:44
Андрій
часто буваю в Сальвадорі, поки що мене все влаштовує
12.02.2013 14:29
ОК
Пропоную подивитись передачу Ревізор про них у тому числі є що подивитись, хотилосяб щоб там відбулися зміни після виходу передачі.
12.02.2013 18:11
Лола
де дивитися ревізора?


Додати коментар

Ім'я:
Текст повідомлення:
Контрольне число:
CAPTCHA Image
інша картинка
Введіть набір цифр на малюнку