Please, enter data

Leave empty so see resizing

ГОЛОВНА  >  Умови користування сайтом
Умови користування сайтом

Угода користувача сайту

Сайт «ТУТ», доступний за основною адресою www.tyt.rv.ua, надалі просто портал, надає послуги на умовах, що зазначені в даному документі.

Дану угоду може бути змінено або доповнено в будь-який час й без будь-якого додаткового попередження. Всі зміни вступають в силу одразу після публікації нової редакції. Постійна адреса публікації угоди: http://tyt.rv.ua/rules/.
Використовуючи сторінки сайтів проекту, Ви автоматично погоджуєтесь з нижченаведеними умовами.

Умови отримання інформації:

Ви переглядаєте сторінки та використовуєте сервіси сайтів порталу виключно добровільно та берете на себе персональну відповідальність за свої дії за законами України, а також держави, в якій знаходитесь фізично та у відповідності з міжнародними угодами.

Адміністрація проекту не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних  матеріалів, що розміщені на сторінках порталу, а також за наслідки їхньої публікації. Адміністрація порталу не несе відповідальності за можливу невідповідність рекламних матеріалів фактичній можливості рекламодавців забезпечити дотримання умов зазначених в їхніх рекламних матеріалах.

Адміністрація проекту не несе відповідальності за зміст інформаційних матеріалів (новин, статей тощо), які розміщені на сторінках порталу, а також за наслідки їхньої публікації, і наголошує, що думки авторів статей, розміщених на сторінках порталу, можуть не збігатися з думкою адміністрації порталу.

Умови розміщення інформації

При опублікуванні інформації на порталі забороняється розміщувати матеріали:

    * порнографічного та непристойного змісту;
    * пов’язані з насиллям;
    * такі, що порушують авторські права;
    * спам, шкідливі програми та віруси;
    * незаконно отриману особисту чи конфеденційну інформацію,
    * такі, що заборонені законодавством України.

Умови забезпечення роботи сервісів:

Безкоштовні сервіси проекту надаються без всіляких гарантій з боку адміністрації порталу. Зміни в роботі сервісів, а також повне або тимчасове припинення їхньої роботи може проводитися адміністрацією порталу в однобічному порядку та без попереджень.

Адміністрація не гарантує відсутність помилок чи збоїв, в тому числі в роботі програмного забезпечення.

Адміністрація намагається забезпечити працездатність порталу 99.5% часу в календарному році, включаючи усі вихідні та святкові дні.

Адміністрація прикладатиме усі зусилля для усунення можливих збоїв та помилок у випадку їх виникнення, в максимально короткі терміни.

Умови відтворення (копіювання) інформації

Часткове або повне відтворення інформації зі сторінок порталу (сайтів порталу) дозволяється лише з зазначенням посилання на джерело: tyt.rv.ua (для мережевих видань — гіперпосилання у вигляді: www.tyt.rv.ua).

У випадках, коли біля інформації, яку Ви копіюєте з наших сторінок, вказане джерело її отримання нами або авторство інформації, необхідно, окрім вищеописаного посилання на наш портал, вказувати посилання також і на першоджерело (наприклад: Надано TYT.rv.ua з посиланням на агентство Новини).

Відмова від гарантій

Адміністрація проекту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в результаті використання або невикористання Вами інформації та сервісів розміщених на порталі.
Адміністрація не гарантує, що послуги будуть відповідати вашим вимогам, надаватись безперервно та безпомилково.

Адміністрація не гарантує, що якість товарів, послуг чи інформації, отриманих чи куплених з допомогою порталу, буде відповідати вашим очікуванням та/чи вимогам.

Скачування будь-якої інформації чи матеріалів з порталу здійснюється за власним бажанням. Ви повністю відповідальні за втрату інформації чи шкоду, нанесену Вашому комп’ютеру внаслідок скачування інформації з порталу.

 
Дана Угода має характер публічної оферти, є еквівалентом «усної угоди» та у відповідності зі ст. 153—160 Цивільного Кодексу України, має належну юридичну силу.