сб, 13 квітня 2013 20:53

Мистецтво бути привабливим

Днями у секторі періодики Рівненської обласної бібліотеки для молоді відбувся майстер-клас «Мистецтво бути привабливим» за участі перукаря-стиліста Ірини Раєвської та відомого рівненського фотографа Едуарда Хитрого.

Ірина Раєвська – переможець різноманітних Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів по перукарському мистецтву, тренер Рівненської  команди-переможниці Чемпіонату України з перукарської справи,  керівник Школи іміджу та стилю Ірини Раєвської.

Під час заходу,  пані Ірина розповіла про деякі особливості професії, зазначивши, що сьогодні для того щоб досягти певних успіхів замало бути просто перукарем, потрібно одночасно бути стилістом, візажистом та дизайнером, для того щоб створювати повноцінний, завершений образ. Крім того, для того щоб вміло подати та розрекламувати певний образ, потрібно співпрацювати з фотохудожниками, у зв’язку з цим і розпочалась співпраця Ірини з Едуардом Хитрим.

Едуард Хитрий – відомий фотограф, голова фотоклубу «Час», член Рівненської обласної організації Спілки фотохудожників України. Займається фотографією понад 30 років. Уже декілька років підряд працює у творчому тандемі з Іриною Раєвською. Едуард Хитрий не лише фотографує її моделі, супроводжує на всіх конкурсах, але й створив модельну школу, де навчає майбутніх моделей основ стилістики, акторської майстерності та багато іншого.

Наприкінці зустрічі всі учасники мали можливість переглянути чудові весільні світлини у виконанні Едуарда Хитрого та фото з відбіркових турів Чемпіонату України з перукарського мистецтва.

Студенти медичного коледжу, які були присутні на заході, зацікавились секретами успіху відомих рівнян та щиро подякували бібліотеці за організацію зустрічі.

Після заходу всі охочі могли ознайомитись з книжково-ілюстративною виставкою «Мистецтво бути привабливим», де представлені книги та ілюстративні матеріали, присвячені моді та мистецтву фотографії.

Світлана Патрикей, Рівненська обласна бібліотека для молоді

 

переглядів: 2285

Додати коментар

CAPTCHA Image
інша картинка

Введіть набір цифр на малюнку

 
Календар подій

<< wait... >>
Відгуки
10.07.2015 23:28 світлана коментує
Рівненський зоопарк: зоопарк шикарний, тільки терраріум споганили. Склалось враження, що поменшало тварин....
23.06.2015 09:19 masha коментує
Свято Морозива: Ні нажаль не 2015 р. А 2012р.
13.06.2015 21:50 софка коментує
Свято Морозива: 24 червня?2015 року?
05.06.2015 17:21 Марина коментує
Рівненський зоопарк: Рівненський зоопарк наукращий!!!
03.06.2015 15:41 Софія коментує
концерт Тіни Кароль у Рівному: Тінатигарнаікрасиватвоясофвя
всі коментарі