Рівненський зоопарк

Рівненський зоопарк

м. Рівне, вул. Київська 110

(0362)28-84-83 - диретор, 28-86-47 - головний бухгалтер

zoorivne@ukrwest.net, zoo.rv.ua@gmail.com

http://www.zoopark.rv.ua

Зоопарк працює:

  • цілий рік, усі дні тижня.
  • влітку з 9:00 до 20:00
  • взимку з 9:00 до 17:00.

Вартість квитка в зоопарк:

  • дорослий - 20 грн
  • дитячий - 10 грн
  • пільговий - 10 грн

Вартість квитка в акватераріум:

  • дорослий - 10 грн
  • дитячий - 5 грн

Рівненський зоопарк – один із 6 зоопарків України загальнодержавного значення, який у 2009 році відзначив 27 років від дня заснування. В 1998 році Указом Президента України Рівненському зоопарку було присвоєно статус загальнодержавного значення (№1341/98 від 09.12.1988р.), а його територію визнано об’єктом природно  - заповідного фонду України.

Це унікальний куточок природи на околиці міста, де можна відпочити всією сім’єю, прогулятись доріжками, помилуватись природою та побачити близько 160 видів представників світової фауни. Розпочавши свою діяльність в 1982 році та переживши нелегкі періоди становлення та розвитку, зоопарк став улюбленим місцем сімейного відпочинку рівнян та гостей міста. Першими тваринами в колекції зоопарку були представники місцевої фауни: вовки, дикі кабани, лось, лисиці, бурий ведмідь. Але поступово зоопарк розбудовувався, колекція розширювалась, поповнювалась і зараз тут можна побачити таких рідкісних екзотичних тварин, як кенгуру рудий, суріката, котячий лемур, амурський тигр, перський леопард, собакоголовий удав, полярна сова, синьожовтий ара та інші. Тварини тут мають гарний вигляд, почувають себе комфортно, про що свідчить велика кількість народження немовлят. Постійно ведеться робота по комплектації колекції – створюються пари, сім’ї, групи тварин для розведення. Спеціалісти зоопарку працюють над поліпшення умов утримання тварин, урізноманітненням раціону та вдосконаленням технологій годівлі, створенням стимулюючих факторів для розведення особливо вибагливих видів тварин.

Зараз Рівненський зоопарк співпрацює не лише з зоопарками України, але й закордонними колегами. Зоологічний парк є науково-освітньою установою, яка виконує функції збереження та відтворення зникаючих видів тварин та пропагування природничих знань. Для відвідувачів пропонуються екскурсії по території зоопарку. Про кожну тварину можна дізнатися більш детально, ознайомившись з інформаційними табличками, стендами, отримати кваліфіковану інформацію у спеціалістів зоопарку.

На території зоопарку є обладнані ігрові майданчики, працюють дитячі атракціони, проводяться катання на поні. Також Ви можете відвідати салон декоративних рослин, затишну кав’ярню, придбати сувенір на згадку про зоопарк у спеціальному магазині. На сьогоднішній день в Рівненському зоопарку відкрита унікальна експозиція, присвячена етнографії західної України – „Бабусине подвір’я”, в якій зібрані справжні експонати з побуту людей, де діти мають можливість поспілкуватися зі свійськими тваринами.

Щорічно в зоопарку відбуваються традиційні свята - відкриття сезону, день захисту дітей, дні народження тварин. Під час святкувань проводяться різноманітні конкурси та ігри для дітей та дорослих, лотереї та подарунки.

Календар подій

<< wait... >>
Відгуки
10.07.2015 23:28 світлана коментує
Рівненський зоопарк: зоопарк шикарний, тільки терраріум споганили. Склалось враження, що поменшало тварин....
23.06.2015 09:19 masha коментує
Свято Морозива: Ні нажаль не 2015 р. А 2012р.
13.06.2015 21:50 софка коментує
Свято Морозива: 24 червня?2015 року?
05.06.2015 17:21 Марина коментує
Рівненський зоопарк: Рівненський зоопарк наукращий!!!
03.06.2015 15:41 Софія коментує
концерт Тіни Кароль у Рівному: Тінатигарнаікрасиватвоясофвя
всі коментарі